ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟΥ 2020-2021

Η βαθμολογία των μαθητών του Σχολείου μας θα σταλεί με email στους γονείς, την  Παρασκευή, 19/2/2021.  Όσοι γονείς δεν λαβουν email παρακαλούμε να επικοινωνήσουν με το σχολείο, γιατί δεν έχουν δώσει email ή δεν έχει καταχωριστεί σωστά. Παρακαλούνται να μας στείλουν όνομα και email στο email του Σχολείου:  mail@8gym-athin.att.sch.gr   για να τους σταλεί η βαθμολογία των μαθητών.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η βαθμολογία δεν θα δοθεί σε έντυπη μορφή. Την Παρασκευή, 19/2/2021 και ώρα 11.00-14.00 δεν θα γίνουν μαθήματα.  Οι  γονείς των μαθητών μπορούν, μπαίνοντας στις ηλεκτρονικές  τάξεις των καθηγητών, να ενημερώνονται για την επίδοση των μαθητών. Όσον αφορά την κυρία Μπέλλα και τον κύριο Κουκλάκη και τον κ. Παράσχη οι οποίοι δεν θα είναι διαθέσιμοι την Παρασκευή, 19/2/2021, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί τους στα email τους:  marbella@sch.gr  ,  gkoukla@sch.gr  xristpar@sch.gr ή στέλνοντας email στο Σχολείο.
Σε κάθε περίπτωση, υπάρχει η δυνατότητα τηλεφωνικής συνεννόησης με το Σχολείο.